סטודיו מיכל רוזנברג

MICASA3

על הסטודיו

MICASA3

על הסטודיו

הסטודיו

 

שלום אני מיכל, מעצבת פנים, מה זה אומר? שאני אוהבת להרכיב פאזלים. הבית שלכם הוא המסגרת שלי, ואנחנו קובעים יחד את גודל החלקים, ואת הצבע שלהם. מבשלים המון? אז החלק שאמור להיות המטבח יהיה גדול יותר. חולי קניות? אז החלק של מקומות אחסון יהיה גדול יותר.  אוהבים צבעוני? אז הפאזל כולו יהיה צבוע בגוונים שעושים לכם טוב. הסיפוק הגדול ביותר שלי הוא, לשמוע אחרי שכבר גרים בבית על השינוי בהתנהלות המשפחתית. על משפחה שלמרות שהייתה להם פינת אוכל מסודרת, לא ישבו סביבה בעבר, וכעת דיווחו לי שכבר בבוקר הראשון שלהם בבית, הילדים הגיעו באופן אינסטקטיבי לשולחן. או משפחה אחרת שסיפרה לי שפתאום הכל מסודר וקל להם לשמור על הסדר.

 

אחרי שסיימתי את לימודי עיצוב הפנים, עבדתי בחברת bulthaup היוקרתית. שם למדתי דיוק בפרטים מה הוא. במטבח מצאתי פתרונות יצירתיים כמו לתכנן שספלי האספרסו, יהיו קרובים למכונה, וקרובים לממתיקים, וגם שמי שרוצה להכין לעצמו קפה, שלא יפריע למי שמבשל במטבח…

 

הפתרונות היצירתיים האלו, שהופכים את העיצוב לפרקטיקה, הם המנוע שלי, הם האתגר שלי, כי לעצב יפה זה טוב, אבל לעצב לטעמכם עם פתרונות יצירתיים ופרקטיים זה מעולה בעיני!

ברוכים הבאים הביתה.

דברו איתי, אני זמינה לכל שאלה 050-2522030

מיכל

צור קשר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן