ייעוץ שעתי

התייעצות

מדגדג לכם לעשות ריענון, בא לכם לשנות, בא לכם לחדש  ואתם רוצים שייצא הפעם כמו שצריך, אבל לא בא לכם בלאגן שלם בבית.

או שאולי אתם מתלבטים איזה בית לקנות ובא לכם שמישהו מקצועי יציץ בתוכניות.

אתם רוצים עזרה בימי קניות יחד? רוצים לרכוש פריטים לבית אבל לא יודעים איפה להתחיל?

הבית מרגיש לכם ערום? אתם רוצים "הלבשה" לבית?

יש לכם תקציב לרענון ואתם לא יודעים איך לנצל אותו בצורה הכי טובה?

יש לכם דירה שכורה ואתם רוצים להרגיש בה בבית ולא דיירים זמניים?

פגישות ייעוץ:

לכל מי שמגיע להתייעצות האם כדאי לו לרכוש בית אחד על פני האחר. אנחנו בוחנים יחד, האם הדברים שחשובים לכם בבית יתקיימו בבית החדש. האם ניתן יהיה לתכנן את הבית החדש, כך שיתאים לצרכים שלכם, בצורה מיטבית ביותר. נבחן יחד את הנקודות החזקות והחלשות בכל דירה, כך שתוכלו לבחור באופן מושכל יותר בין הבתים, גם מההיבט התכנוני.

 

לכל מי שממש מדגדג לו באצבעות לרענן, שממש כבר לא יכול להסתכל על הבית שלו, זה הזמן להיפגש, יחד אנחנו מבינים מה התקציב ומה יהיה הכי נכון לרענן ואיך.

אני פוגשת אתכם בבית שלכם, רואה איזה חלל רוצים לרענן, מכירה אתכם דרך הבית שלכם, רואה מה חשוב לכם בבית, מה נחשב לגדול  ומה קטן לכם בבית, שואלת אתכם שאלות כדי להתאים את הרענון בדיוק אליכם ולצרכים שלכם.

כל בית הוא עולם קסום, ויכול להיות מעוצב במגוון סגנונות, כפרי/מודרני/רטרו/תעשייתי ועוד. עם השנים למדתי שכשאנחנו מדברים על סגנון עיצוב, אנחנו לא מספיק ממוקדים. לעיצוב נכון ומדויק לכם, צריך לדבר בתמונות. ולכן אני מכניסה אתכם לעולם שלי ופותחת לנו תיקייה משותפת פרטית  בפינטרסט. שם אתם נחשפים להמון סגנונות עיצוב שונים ויחד אנחנו מתכוונים למה שהכי יפה בעיניכם.

לחלקכם נחליט מיד על סגנון עיצובי ונצא לרכישות, לאחרים, נעשה שינוי מבני קל או נתכנן איזה פריט ריהוט.

בכל מקרה, אחרי שאנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו רוצים לשנות, יש לנו מידות ויש לנו סגנון עיצובי, אני מובילה אתכם לרכישות באופן ממוקד ויעיל למקומות שמתאימים לתקציב שהגדרנו.

דברו איתי, מחכה לכם 050-2522030