איך הבית שלי יכול להיראות מטופח

יש בתים שנכנסים אליהם והם נראים מטופחים, נראים טוב, הם לאו דווקא רכשו את הפריטים הכי יקרים, אבל משהו בהם מסתדר נכון. איך הם עושים את זה? גם לכם יש ואזה על השולחן וספות חדשות ומעוצבות, אז למה שלהם נראה טוב יותר?

האמת, הכי קל להמחיש את זה על אישה מטופחת, נסתכל טוב טוב, מה גורם לה להיראות כל כך טוב, זה לא כמה עלו הפריטים שהיא לובשת אלא ההרמוניה הנפלאה בין כל הפריטים. ההרמוניה בין האיפור, לשיער, לבגדים, למני/פדי, לנעליים, התיק והתכשיטים.

אז איך אישה מטופחת במראה מוקפד מתרגמת לבית מטופח? כמה כללים שצריך לשים אליהם  לב:

  1. קביעת סגנון – להחליט מה הלוק שאנחנו רוצים להגיע אליו. בדיוק כמו שאם נבחר בגדים נחליט אם אנחנו בלוק מחויט או בוהמי. גם בבית אפשר להחליט שהסגנון הכפרי הוא זה שמנחה אותנו לדוגמא. ברגע שבוחרים את הסגנון, אנחנו ממוקדים יותר, במה משרת אותנו יותר ומה כבר ממש לא.
  2. קביעת פלטת צבעים – איזה צבעים יהיו לנו בבית. בדיוק כמו המטופחת – שמקפידה על צבעוניות מסוימת ועל מינונים מדויקים של צבע. אצל המטופחת ממש, אפילו הלק מתאים לבגדים. תביטו בעיניים בוחנות בבית ותתנו למישהו אחר את כל הפריטים שלכם שלא מתאימים לצבעוניות שלכם כרגע. יש לכם קירות כחולים, ספות אפורות, ואזה צהובה ושטיח ורדרד? האם כל אלו מתאימים לצבעוניות שרציתם? דרך אגב, יש פלטות צבעים מעולות כאן https://www.design-seeds.com
  3. תחזוקה – למה אישה נראית מטופחת? כי היא דואגת לתחזק את עצמה באופן קבוע! כי הלק שלה לא מתקלף, כי השיער שלה מסודר – גם הצבע וגם התסרוקת ועוד. גם בבית לא נעים לומר, אבל – אם הצבע מתקלף כבר, אז לתקן, אחרת התחושה בבית היא שאנחנו נמצאים במקום מוזנח. אם הרובה במטבח/אמבטיה כבר שחורה, אז לסדר וכו… הבנתם את העיקרון.
  4. סדר – את האישה המטופחת שלנו לא נתפוס מיליון דברים בידיים – יהיה לה תיק מאורגן ולכל דבר יהיה מקום בתיק. גם בבית, סדרו את הבית, כמה לא נעים להיכנס לבית בו המיטה לא מוצעת, ערימות של מכתבים זרוקים על השולחן וכו'. ברגע שלכל דבר יש מקום, הרבה יותר נעים לנו.
  5. עומס – המטופחת שלנו יודעת את המינון, היא לא תעמיס גם בצמידים יפים, גם בשרשראות וגם בטבעות לדוגמא אם הלוק שלה מחויט. בדיוק אותו הדבר בבית, לדוגמא, עם כקישוט על שולחן פינת האוכל, נשים כמה אגרטלים, השולחן ייראה יפה, אבל אם יהיו עליו אין סוף אגרטלים, באופן בו לא נראה בכלל שולחן, נחטיא את המטרה.
  6. ניקיון – אישה מטופחת, כבר מרחוק, אנחנו יודעים שהיא נקייה ומריחה טוב. גם בבית, אין לניקיון תחליף. חלונות מבריקים, וילונות שעברו כביסה, שטיחים שאובים, רצפה נקייה – עושים את כל ההבדל.

 

 

לא יודעים איך להתחיל? מוזמנים להתייעץ איתי.

050-2522030

 

צילום דירה: נועה קסטל